Придбати книгу «Відлік»

Книга є експонатом Національного музею книги та друкарства, Національного музею Революції гідності, Музею гідності у Львові
Книга Відлік (Всеволод Ковтун) - обкладинка

документальний арт-проект:
фотокнига з елементами перформансу

Розміри: 21×21 см
Сторінок: 24+6.
Кількість світлин: 25 кольорових + 1 ч/б.
Папір: матовий тонований некрейдований 150 g/m3.
Палітурка: тверда, ексклюзивної конструкції.
Мова: українська, англійська.
Наклад: 22 примірники.
ISBN 978-966-281-135-3

«До п’ятої річниці перемоги Майдану вийшла друком перша українська книга з елементами перформансу. Це арт-проект «Відлік», що являє собою своєрідний атлас України на старті новітнього періоду історії — власне, і започаткованого Майданом.

Ми бачимо бронзові кола з назвами міст країни на Майдані Незалежності, зафіксовані в тому вигляді і в тому контексті, в якому їх застав кінець протистоянь на вулицях столиці: розібрана бруківка, голий пісок, кіптява на землі… Автор наводить демонстративно відсторонені світлини, наслідуючи скануючій камері «Сталкера» Андрія Тарковського. Проте має намір залучити читача не лише до спостереження (нехай і емоційно хвилюючого): сторінки з окупованими містами (Донецьк, Луганськ, Севастополь, Сімферополь) раптово випадають з книги, і читач має з цим щось робити. Спонукати до дій — нехай на перший раз сим­во­ліч­них — є одним із завдань проекту.

«Відлік» — перший перформативний книжковий проект, стовідсотково втілений в Україні. Він є зразком не лише концептуальних, а й поліграфічних рішень».

TSN.UA

Зараз ви замовляєте книгу безпосередньо у автора (тобто у мене). Наразі ця книга не продається через торгівельну мережу.

Отже, послідовність дій така:

  • Ви надсилаєте мені замовлення, заповнивши форму нижче на цій сторінці.
  • Вам надходить від мене лист із зазначенням номера картки Приватбанка.
  • Ви сплачуєте вартість книги (як це зробити?)
  • Я надсилаю книгу до вказаного у Вашому замовленні відділення Нової пошти, а номер бандеролі для стеження повідомляю на Вашу електронну адресу.
  • За день-два Ви отримуєте СМС-повідомлення з пошти, прямуєте туди з паспортом та забираєте книгу. Важливо: при отриманні ви ще сплачуєте пошті вартість доставки за її тарифом (близько 40 грн. станом на 3.3.18).

Якщо у Вас лишилися запитання, пропоную пошукати відповідь внизу.
А коли питань нема, прошу замовляти книгу:

Якщо у вас виникли питання, то подивіться нижче – може я вже відповів на них?
 

Це можна зробити за допомогою одного з 12.000 терміналів Приватбанку, або ж просто через касу в будь-якому відділенні. Їхнє місцезнаходження можна подивитись тут (над мапою треба обрати відповідно пункт «термінали самообслуговування» або ж «відділення»).

Клієнти Приватбанку також можуть скористатися онлайн-сервісом Приват24.

На сайті Нової пошти – отут.

Так, за тарифом Нової пошти: загальна вартість доставки складе приблизно 55 грн (станом на березень 2018). Будь ласка, повідомте про бажання отримати книгу з доставкою у розділі замовлення «Додатково» та вкажіть там повну точну адресу доставки).

Від мене – ні, на жаль.

На жаль, я не можу забезпечити такого сервісу.

Так, можна (просто зазначте це в полі «Додатково»). Але майте на увазі, що я не маю офісу, тож Вам доведеться трохи підладнатися під мій поточний розклад.

(↑ Back to top)