Про себе

У фотографії понад усе ціную художність, образність. Виразності кожного разу прагну досягти саме фотографічними засобами. Маю досвід портретної, пейзаж­ної (тяжію до міської), жанрової та репортажної зйомки. Займаюся арт- та стріт-фотографією. В якості фотографа багато працював в театрі, на знімальних майданчиках кіно й телебачення. У дипломі про освіту (1988) зазначено дві спеціальності: фотограф, ретушер.

Час від часу провожу майстер-класи та індивідуальні уроки, протягом декількох років вів щомісячну рубрику «Фотокритика» у спеціалізованому журналі.

Здійснив низку персональних фотовиставок, брав участь в колективних експозиціях та фотопроектах (у т.ч. міжнародних). В якості куратора реалізував ряд галерейних та медійних проектів (як суто фотографічних, так і синтетичних). Маю досвід роботи в оргкомітетах і журі фотоконкурсів. Є укладачем кількох художніх альбомів. Ставав героєм великих публікацій в газетах і журналах. Виступав у масовій та спеціалізованій пресі як автор статей (аналітичних, критичних, інформаційних, навчальних), а також інтерв’ю з колегами. Протягом усіх років існування українського професійного глянцевого журналу про фотографію був його постійним автором, а деякий час – і редактором (відділ «Майстерність»).

Наразі мешкаю в Києві.