Придбати книгу «УКР.ИТТЯ»

УКР.ИТТЯ обкладинкаКЛАСИЧНЕ ВИДАННЯ:
Формат: 20,5×20,5 см.
Сторінок: 168.
Світлин: 163, кольорові.
Папір: крейдований матовий.
Палітурка: тверда, кольорова, ламінована.
ISBN 978-966-281-101-8

ЕЛЕКТРОННА ВЕРСІЯ:
Формат: EPUB* або ж MOBI*
Об’єм: 25 MB.
ISBN: 978-966-281-105-6

* MOBI використовується на пристроях Amazon Kindle, EPUB – на всіх інших смартфонах, рідерах, планшетах, настільних комп’ютерах, ноутбуках тощо.
 

За понад сімдесят років від Другої Світової Україна була вимушеною згадати про бомбосховища. До стін тих міст, куди не дійшли бої, одразу ж біллю уп’ялися три­вож­но-червоні вказівники зі словом «УКРИТТЯ».

Втім колесо війни забуксовало, тож ті стрілки лишаються на стінах, як лишаються в людському тілі кулі, що втрапили до нього, – коли за них не взялися медики.

І тим же чином, як організм, що продовжує собі жити, обтягує такі кулі живими тканинами, так ці подібні за формою до куль вказівники вростають до міських артефактів, проте є постійним memento mori.

(Світлини зроблено протягом 2014–2017 рр.)

Зараз ви замовляєте книгу безпосередньо у автора (тобто у мене). Це дозволить вам зекономити дещицю грошей та, за бажання, отримати книгу з автографом.

Отже, послідовність дій така:

  • Ви надсилаєте мені замовлення, заповнивши форму нижче на цій сторінці.
  • Вам надходить від мене лист із зазначенням номера картки Приватбанка.
  • Ви сплачуєте вартість книги (як це зробити?)
  • Якщо Вами замовлено електронну книгу, я надсилаю на Ваш e-mail лінк для скачування. Це все)
    Якщо Вами замовлено поліграфічно видану (паперову) книгу, я надсилаю її до вказаного у Вашому замовленні відділення Нової пошти, а номер бандеролі для стеження – на Вашу електронну адресу.
  • Через день-два Ви отримуєте СМС-повідомлення з пошти, прямуєте туди з паспортом та забираєте паперову книгу. Важливо: при отриманні ви ще сплачуєте пошті вартість доставки за її тарифом (близько 40 грн.)

Якщо у Вас лишилися запитання, пропоную пошукати відповідь внизу.
А коли питань нема, прошу замовляти книгу:

ЗАМОВЛЕННЯ
Щоб випадково не помилитися, будь ласка, введіть e-mail у два поля
*   Додатково до вказаної вартості книги (її Ви сплачуєте наперед), маєте також сплатити вартість доставки (сплачуєте на пошті у момент отримання бандеролі).
**  EPUB – найпоширеніший формат, що його підтримують програми перегляду електронних книг на Android, iOS, MacOS, Windows і т.д.
*** MOBI – власний формат Amazon Kindle
На цей номер ви отримаєте повідомлення про доставку книги поштою
Якщо хочете мати автограф автора на книзі, вкажіть тут ім'я того, кому цей автограф має бути адресованим
Якщо у вас виникли питання, то подивіться нижче – може я вже відповів на них?
 

Це можна зробити за допомогою одного з 12.000 терміналів Приватбанку, або ж просто через касу в будь-якому відділенні. Їхнє місцезнаходження можна подивитись тут (над мапою треба обрати відповідно пункт «термінали самообслуговування» або ж «відділення»).

Клієнти Приватбанку також можуть скористатися онлайн-сервісом Приват24.

На сайті Нової пошти – отут.

Так, за тарифом Нової пошти: загальна вартість доставки складе приблизно 55 грн (станом на березень 2018). Будь ласка, повідомте про бажання отримати книгу з доставкою у розділі замовлення «Додатково» та вкажіть там повну точну адресу доставки).

Від мене – ні, на жаль.

На жаль, я не можу забезпечити такого сервісу.

На iPhone / iPad за замовчуванням встановлено iBook – годі шукати кращого. На Android-гаджетах за замовчуванням присутній GooglePlay Books – він чудово впорається з цим завданням. Для інших систем (наприклад, Windows) я, на жаль, не не можу дати компетентної поради, але ви точно знайдете зручну програму перегляду книг, бо їх існує багато (безкоштовних в тому числі).

Хочу також попередити, що перегляд моєї книги на монохромному (чорно-білому) дисплеї не має особливого сенсу.

Ніяк – вартість друкованого примірника з автографом автора чи без автографа буде для Вас однаковою.

Так, можна (просто зазначте це в полі «Додатково»). Але майте на увазі, що я не маю офісу, тож Вам доведеться трохи підладнатися під мій поточний розклад.

(↑ До форми замовлення)