Придбати книгу «Тут був слон»

документальний арт-проект

Фотокнига Тут був слон - обкладинкаРозміри: 164×233 мм
Сторінок: 64.
Кількість світлин: 59 авторських + 6 архівних.
Папір: матовий крейдований 130 g/m3.
Палітурка: тверда, ламінована, матова.
Мова: українська (з анотацією англійською).
Наклад: вільний (додруковується за потреби).
ISBN 978-966-281-136-0

Коли подію встигають помітити своєчасно, вона потрапляє до новин. Подія, мить якої одразу ковзає повз увагу, надовго чи навіть назавжди відходить до кшталту загадок. Саме така відбулася аж із півсторіччя тому, коли зі схилів Дніпра непомітно зник помітний міський артефакт – сіренький слон, що багато десятиріч простояв посередині паркового фонтану. Радісно обливався струменями води і дрімав під ковдрою снігу, терпів гамір і прислухався до тиші, встиг поглянути на більшовиків, фашистів і знов на більшовиків, а тут раптом пішов, не лишивши по собі згадки ані в друкованих фоліантах, що відданно славили столицю України, ані в путівниках для іноземних туристів. Наприкінці 1950-х миттю промайнула кольорова поштівочка  –  чи була, чи ні? Й сьогодні лише випадкові, хоча доволі численні аматорські світлини потроху жовтіють по сімейних архівах. Чому той слон пішов, куди подівся – на таке питання будь-­який краєзнавець лише знизує плечима й підводить коміра, немов стало йому не вельми комфортно від раптового протягу, і поспішає зігрітися, похапцем чимчикуючи до іншого, більш славетного історичного місця.

Тим часом роки миналися. У дворах та на вулицях, в приміщеннях і неба раз у раз городяни стали спіткати меланхолійний профіль із хоботом. А 2018-го знайомі риси вони упізнали в малому, що прибився до того самого майданчику над Дніпром. І ті, хто зберігав по домашніх альбомах світлини старого фонтана, розчулено казали: «Ну просто копія!» Втім, знову ж недогледіли: за кілька місяців пропав і він. Проте ще десятки слонів блукають зараз Києвом, і тих, що я їх перестрів останньою парою років, ви маєте змогу зараз спокійно роздивитися, а надвечір навіть перерахувати.

Якими недоречними для наших місць не здавалися б ці істоти, образ слона міцно трима що творчих, що ділових, що дорослих, що досі не подорослівших мешканців міста. Бо всіх їх єднає одне: мрія про дещо більше за поточну буденність.

Всеволод Ковтун

Зараз ви замовляєте книгу безпосередньо у автора (тобто у мене). Це дозволить вам заощадити дещицю грошей та, за бажання, отримати книгу з автографом.

Отже, послідовність дій така:

  • Ви надсилаєте мені замовлення, заповнивши форму нижче на цій сторінці.
  • Вам надходить від мене лист із зазначенням номера картки Приватбанка.
  • Ви сплачуєте вартість книги (як це зробити?)
  • Я надсилаю книгу до вказаного у Вашому замовленні відділення Нової пошти, а номер бандеролі для стеження повідомляю на Вашу електронну адресу.
  • За день-два Ви отримуєте СМС-повідомлення з пошти, прямуєте туди з паспортом та забираєте книгу. Важливо: при отриманні ви ще сплачуєте пошті вартість доставки за її тарифом (близько 40 грн. станом на 3.3.18).

Якщо у Вас лишилися запитання, пропоную пошукати відповідь внизу.
А коли питань нема, прошу замовляти книгу:

Якщо у вас виникли питання, то подивіться нижче – може я вже відповів на них?
 

Це можна зробити за допомогою одного з 12.000 терміналів Приватбанку, або ж просто через касу в будь-якому відділенні. Їхнє місцезнаходження можна подивитись тут (над мапою треба обрати відповідно пункт «термінали самообслуговування» або ж «відділення»).

Клієнти Приватбанку також можуть скористатися онлайн-сервісом Приват24.

На сайті Нової пошти – отут.

Так, за тарифом Нової пошти: загальна вартість доставки складе приблизно 55 грн (станом на березень 2018). Будь ласка, повідомте про бажання отримати книгу з доставкою у розділі замовлення «Додатково» та вкажіть там повну точну адресу доставки).

Від мене – ні, на жаль.

На жаль, я не можу забезпечити такого сервісу.

Так, можна (просто зазначте це в полі «Додатково»). Але майте на увазі, що я не маю офісу, тож Вам доведеться трохи підладнатися під мій поточний розклад.

(↑ Back to top)