дизайн: всеволод ковтун


Хочу зробити вам особливу пропозицію. Отримати професійно виконаний логотип, що буде розроблений згідно вашого персонального замовлення, зараз можна лише за 90 у.о. та зачекавши усього 4 дні!

Який порядок дій?

 • Ви надсилаєте мені завдання у листі з контактної сторінки.
 • У відповідь я повідомляю, коли зможу приступити до роботи, та за необхідності задаю уточнюючі питання.
 • Не пізніше зазначеної дати початку роботи ви перераховуєте мені суму, еквівалентну 50 у.о.
 • Протягом 3-4-х днів з моменту отримання оплати я надаю вам два варіанти логотипу у вигляді растрового превью. Ви обираєте з них один та повідомляєте про свій вибір, після чого я негайно виконую необхідне його допрацювання.
 • Допрацьований варіант висилається вам у растровому і векторному вигляді, що є придатними як для використання в інтернеті, так і для поліграфічного відтворення. Все.

  Примітка 1. Способів оплати на даний час три: або за допомогою платіжного терміналу (виключно на території України), або через інтернет-систему PayPal, або ж через одну з міжнародних систем банківського переказу.
  Примітка 2. Якщо ви не є прихильником повної передоплати, то ми можемо співпрацювати не на акційних умовах – поза акцією я працюю за частковою передоплатою.
  Примітка 3. Зміни принципового характеру доробками не вважаються (і до вартості їх не включено).

Надто дешево! У чому підступ?

А підступу-то й немає:
 • До бюджету акції закладено не нескінченне виконання замовникових примх, а цілеспрямоване створення якісної символіки, що відповідає певним маркетинговим, естетичним та технічним вимогам.
 • За більш ніж 20 років розробки логотипів я навчився працювати над вирішенням поставлених завдань ефективно.
 • Я уникаю помпезних представницьких атрибутів – отже, витрати на них не лягають на замовника.
Інформація до роздумів: логотип Pepsi регулярно оновлюється, розробка поточного варіанту обійшлася власникам у $ 1 000 000 (мільйон доларів). А логотип Coca-Cola за останні 100 років помітно не змінився, і відпочатку не коштував власникам ані цента. Ця вражаюча різниця істотно не позначилася ані на рекламних бюджетах, ані на рівні впізнаваності, ані на доходах цих компаній, що працюють в одному сегменті ринка.

Мені племінник намалює дешевше! Нащо ж платити вам?

Якщо хочете заощадити по максимуму, то ліпше самі напишіть назву компанії будь-яким конкретним шрифтом (добре, коли це буде не MS Comic Sans та не якісь тонкі кучеряшки) будь-якого конкретного кольору, і надалі пишіть назву лише таким чином. Зрештою, точнісінько так вчинив Сергій Брін, й це не завадило його компанії досягти успіху – ви ж, певно, чули про Google?

А от вдаватися до послуг племінників чи то секретарок (якщо ті не мають відповідних знань і досвіду) є ризикованим: безграмотно виконана символіка має провінційний вигляд та викликає приховане (а часом і відкрите) глузування, що згубно позначається на репутації компанії.

Це безстрокова акція?

Точніше – акція невизначеного терміну дії. Вона не буде тривати нескінченно, але якщо ви зараз бачите на моєму сайті цю сторінку, це означає, що пропозиція все ще діє.

Чи є можливість підписати письмовий договір?

Так, за вашим бажанням між нами може бути укладений письмовий договір щодо передачі майнових прав на результат моєї роботи. Пересилання договору на підпис мені (тобто виконавцю) і назад здійснюється за рахунок замовника.

Чи є інші варіанти співробітництва?

Та безліч! Звертайтесь – обговоримо.